Polityka prywatności

Właściciel sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Polityka prywatności obowiązuje każdego użytkownika sklepu tonery.biltpolska.pl. Zmiany wprowadzane w polityce prywatności nie wpływają na podstawową zasadę: Własciciel sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać sklepu, nie prenumerować czasopism należących do sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez sklep internetowy tonery.biltpolska.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania ze sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony są niezbędne i konieczne celem realizacji zamówienia złożonego na stronie sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl. Niepodanie wymaganych danych zablokuje możliwość realizacji zamówienia.

Subskrypcja bezpłatnych materiałów

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych materiałów należących do sklepu internetowego tonery.biltpolska.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu subskrybentowi materiały dostępne w sklepi internetowym tonery.biltpolska.pl. Imię pozwala na personalizację wiadomości.

Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez sklep internetowy tonery.biltpolska.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką.

Niezapowiedziane wiadomości

Sklep internetowy tonery.biltpolska.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości sklep internetowy tonery.biltpolska.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).